• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019
GHRP-6 Zobacz większe

GHRP-6 5mg

Nowy produkt

Więcej informacji

Peptyd GHRP 6 jest heksapeptydem, co oznacza, że jego konstrukcja jest z sieci składającej się z sześciu aminokwasów. Ma ona wzór cząsteczkowy C46H56N12O6, a jego ciężar cząsteczkowy 873,014.

GHRP-6 obejmuje nienaturalny kwaśny łańcuch D-aminokwasów. To jest hexapeptyd 6 aminowy kwaśny łańcuch .Peptyd ten został rozwinięty w badaniach by móc wykorzystać go w eksperymentach. Ten konkretny peptyd jest zdolny do stymulowania HGH w naturalnym środowisku, a wiele syntetycznych peptydów nie jest zdolne do ich produkcji.

GHRP - 6 Podstawy

W istocie ogólną mechanikę operacyjną GHRP-6, można przypisać do czterech istotnych składników organizmu :

Przysadka dławik - to wielkości grochu gruczoł, który znajduje się w dolnej części podwzgórza u podstawy mózgu; jest przede wszystkim odpowiedzialny za regulację i sterowanie systemem endokrynologicznym funkcji ciała, od wzrostu i przemiany materii do złagodzenia bólu i kontroli temperatury.

Centralny układ nerwowy - Odpowiedzialny za integrację i koordynację wszystkich informacji doświadczonych na zwierzętach.

Żołądek - system trawienny.

Wątroba - narząd istotny dla życia, który jest odpowiedzialny za detoksykację, syntezę białkową, i produkcję enzynów istotnych dla trawienia.

Czym jest GHRP-6

GHRP-6 jest peptydem, który tworzy ciąg AA H-His-D-Trp-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH 2. GHRP-6 pokazał że jest biologiczne czynny podobnie do głodu występującego w stanie naturalnym który pobudza peptyd. To również zostało pokazane że GHRP-6 może prowadzić do re-stimulacji w naturalnej produkcji GH. Nauka pokazała, że GHRP-6 zwiększa wydzielinę IGF-1 w wątrobie szczurów z laboratorium, wspomaga pracę anabolików w GH. Ma pozytywny wpływ na centralny układ nerwowy, w tym prawdopoodobnie działa jako ochrona dla neuronów.

Badania na osobach zażywających GHRP - 6

Zamawianie GHRP-6 z pewnego punktu sprzedaży zapewnia że produkt, jest wysokiej jakości, co gwarantuje, że będzie korzystny dla szerokiej gamy zastosowań laboratoryjnych. Poszukiwania dostawcy, który oferuje 99 procent czystego GHRP-6, który nie ma środków wiążących lub wypełniaczy, które mogą mieć wpływ na jakość swojego eksperymentu. Wszystkie produkty powinny być czyste i profesjonalnie pakowane, aby zapobiec ewentualnemu zanieczyszczeniu produktu podczas transportu. Duże ilości GHRP-6 powinno się zamykać w pojemniku, które mogą być przechowywane w niskich temperaturach, aby zapewnić stabilność.

30 innych produktów w tej samej kategorii: