• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019
HELIOS (spalacz tłuszczu) 40mcg/ml- 20 ml - 100 zł Zobacz większe

HELIOS (spalacz tłuszczu) 40mcg/ml- 20 ml

Nowy produkt

Więcej informacji

 HELIOS

Helios w sporcie ma zastosowanie jako rewelacyjny spalacz tłuszczu, a czym tak naprawdę jest helios ?

Został wyprodukowany jako lek mezoterapeutyczny, o specjalnym przeznaczeniu dla sportowców w szczególności specjalnie dla kulturystów.
Fundamenty w produkcji leku postawił Dr. Michel Pistor'a. Helios jeżeli chodzi o efekty do fosfatydocholiny ( stosowana jest przy wykonywaniu operacji plastycznych). Mimo że są podobne w działaniu to różnica jest taka że helios wymaga częstych iniekcji, natomiast fosfatydocholina zazwyczaj używana jest raz na dwa tygodnie. Helios w swoim składzie bazuje na clenbuterolu dlatego sportowcy używają go codziennie lub co drugi dzień.
Jak stosować Helios ?
Podajemy go w tkankę tłuszczową, pod skórę bezpośrednio w tkankę tłuszczową. Leki podobne do Heliosu są stosowane w mezoterapii, dlatego że topią tłuszcz oraz kurczą komórki tłuszczowe, przy częstych iniekcjach mogą wystąpić zgrubienia naskórka w miejscach gdzie robiliśmy iniekcje. Tłuszcz topi się i razem z krwią zostaje odprowadzony przez nerki i wydalony z naszego organizmu.

Lek ten jest coraz bardziej popularny w Polsce , w środku znajdziemy mix clenbuterol hcl i yohimginy hcl . Są to bardzo silni betaagoniści i alfa agoniści, stężenie tych dwóch środków to 40mcg/ml(clen), 5mg/ml(yohi). Zarówno clenbuterol jak i yohimgina pomaga w spalaniu tłuszczu poprzez system androgeniczny. Clenbuterol tak jak efedryna , silnie stymuluje lipozę. Natomiast yohimgina hcl alpha 2 receptor antagonista, który również ma ogromny wpływ na palenie tkanki tłuszczowej poprzez blokowanie aktywności związków chemicznych które mają wpływ na odkładanie się tkanki tłuszczowej w naszym organizmie. Helios niszczy komórki tłuszczowe i uwalnia triglicerydy do krwiobiegu , dzięki czemu tłuszcz wydalany jest z organizmu. Ćwiczenia na siłowni , długie godziny treningu nie są do końca potrzebne żeby zauważyć efekty, ale na pewno przyspiesza one oczekiwany efekt :)

Największym minusem heliosu są częste iniekcje , co do efektów to są one szybkie i widoczne.

Po iniekcji , zazwyczaj do 20/30 min można zauważyć małe obrzęki które są naturalną reakcją podczas podawania tego środka. Efekty można zauważyć już po 14 dniach, nawet jeśli używamy go co dwa dni , co jest mało wskazane , codzienna iniekcja daje najlepsze efekty. Maksymalne efekty w spalaniu fatu są możliwe nawet przy tak małych dawkach jak 0.5- 1 ml dziennie, lub nieco większych dawkach co 2 dni. Kulturyści dochodząc nawet do 5 ml dziennie. Ale przy tak dużych dawkach niestety nie są zalecane, ponieważ mogą wystąpić efekty uboczne tak jak przy wysokich stężeniach clenbuterolu.
Dawkowanie :
Zalecane dawkowanie to iniekcja dwa razy dziennie (nigdy w godzinach po południowych po 18 ), proponuje zacząć od 0,5 ml dziennie i zwiększać każdego dnia o pół ml, aż dojdziemy maksymalnie do 3ml dziennie, rozbite na dwie iniekcje po 1,5 ml. Docelową dawkę 3ml stosujemy do końca kuracji. Największym minusem stosowania heliosa są niestety ślady po iniekcjach, lecz zazwyczaj znikają po 3 dniach .

30 innych produktów w tej samej kategorii: