• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019
Fragment (176-191) Zobacz większe

Fragment (176-191) 5mg

Nowy produkt

Więcej informacji

Fragmenty HGH to zmodyfikowane formy aminkwasów - kwasów 176 - 191. Badania wykazały że ten związek chemiczny ma potencjał,a profil lipidów wpływa na masę mięśniową.

Badania naukowe skupiają się na efektach podawania HGH -fragment 176-191 z osobami, które mają ZESPÓŁ LIPODYSTROFII HIV jako środek kontroli nadmiaru tłuszczu w jamie brzusznej. Substancja ta wydaje się mieć potencjał do tego celu, ponieważ nie ma on wpływu na kontrolę glikemii.

Efektywność aminokwasów z insuliną

Trzy systemy zostały zbadane w celu lepszego zrozumienia tych efektów. Należy do nich sposób w jaki insuliny wiążą się z pewnymi receptorami błony osocza lub wątroby izolowanych hepatocytów, testy nietolerancji insuliny na poziomie dożylnej i modulacją insulinozależną fosforylazy glikogenu i glikogenu w tkance tłuszczowej lub w mięśniach.

Wyniki tego monitoringu pozwoliły ustalić, że hexapeptyd działa przy minimalnej aktywnej sekwencji. Wynika z tego wyraźnie, że działanie insuliny wzmacniania aktywne peptydy do wiązania się ze specyficznymi receptorami insuliny.

System ten pozwala na obserwację działania na ciało pacjenta, modulowania działania fosforylazy glikogenu i do wytwarzania hipoglikemii. Zwiększa magazynowania glikogenu w obrębie tkanki tłuszczowej, mięśni i wątroby.

DZIAŁANIA PRZY HIPERGLIKEMII NA SYNTETYCZNYCH ( C-końcowe ) FRAGMENTACH

Różne syntetyczne peptydy są zaprojektowane tak, aby odpowiadzieć aminokwasom176-191 w tym korpusie, aby utworzyć odpowiednie reakcje.

Cztery takie peptydy, w tym fragment HGH 176-191 mogły zwiększać poziom glukozy w krwi przez krótki okres czasu. Były również w stanie osiągnąć trwalsze podbicie poziomu insuliny w osoczu.

Pozostałe peptydy HGH 180-191 i 179-191 stwierdzono, że są obojętne w systemach, które były testowane. Pojedyncze iniekcje peptydów zawartych 178-191 i HGH cząsteczki zapewnia zmniejszenie wrażliwości zwierzęcia na działanie insuliny w dożylnym teście tolerancji na insulinę przez znaczny poziom.

Odkrycia te wykazują jak poszczególne aminokwasy współpracują w celu lepszego zarządzania podróżą insuliny i przyczyniają się do osiągnięcia równowagi. Ustalono również, że peptydy, które są biologicznie czynne, wymagają minimum odpowiedniej sekwencji informacyjnej by być obecne w celu utrzymania funkcjonalności.

Sekwencja ta musi mieć odpowiednią konfigurację fizyczną, w celu wywołania pożądanej reakcji z organizmu. Te odkrycia pomogą naukowcom lepiej zrozumieć, jak zarządzać syntetycznym 176-191 w środowisku organicznym.

W toku badania nad odpowiednim roztworem HGH frag. 176-191 który ma pomagać w określaniu odpowiedniego roztworu chemicznego w celu lepszego dopasowania do naturalnej formy tego aminokwasu, który będzie obecny w środowisku organicznym, dzięki czemu zachowują się syntetyczne wersje podobnie jak te naturalne substancje chemiczne, gdy są wprowadzone do środowiska organicznego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: