• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019
HGH G-TROPIN (Somatropinum)-100iu- 800 zł Zobacz większe

HGH G-TROPIN (Somatropinum)-100iu

Nowy produkt

Więcej informacji

G-TROPIN (Somatropinum) - 10 jn / fiolka

Dostawca: Europe GT (G-Tropin)
Nazwa chemiczna: Somatropinum 191aa
Dawkowanie: Mężczyźni 2-6IU dziennie
Aktywny czas: zalezny od metody wstrzykiwania
Klasa: Hormon wzrostu

Wynik testu HGH w surowicy: 10 iu (20 ng / ml-25 ng / ml)

Zapraszamy na zakupy do najwiekszego sklepu online , tym razem w swojej ofercie mamy kolejny Hormon wzrostu . GH to obecnie jeden z najbardziej pożądanych na świecie środków dopingujących , w USA nazywany potocznie eliksirem młodości .

Zastanawiacie się pewnie dlaczego gwiazdy hollywood żyją tak długo i wyglądają tak dobrze ?

A to dlatego że są na kuracji z HGH , co daje nam hormon wzrostu ?

Lepsza regenracja , zwiększenie sił witlanych , spala tłuszcz , powoduje budowę nowych włukien mięśniowych itd.

HGH wytwarzany jest w przysadce mózgowej, skąd pierwszy raz udało się go pozyskać w 1950 roku. Hormon Wzrostu ma działanie pobudzające organizm do wzrostu , dlatego stosuje się go w przypadku naturalnego braku gh oraz w leczeniu karłowatości

Hormon wzrostu ma ogromny wpływ na sprawność fizyczną jak i intelektualną człowieka, a jego naturalna produkcja w organizmie kończy się w wieku około 20 lat i stopniowo spada z każdym kolejnym rokiem życia .Z punktu widzenia sportowców ważne jest, że GH sprzyja regeneracji organizmu, a co za tym idzie możemy zwiększyć intensywność treningów jak i ich obciążenie. Przyjmowanie hormonu pozwala nam na zredukowanie poziomu tłuszczu we krwi. Hormon wzrostu jednak najlepsze działania wykazuje jako specyfik do budowy masy mięśniowej.

Efekty, jakie można osiągnąć są nieporównywalne z żadnymi innymi sterydami dostepnymi na rynku.

Przyjmowanie hormonu wzrozstu daje wspaniałe efekty , kiedy łaczymy go np z takimi środkami jak insulina, hormon tarczycy T3 lub popularny testosteron. Przy takim połączeniu z naszego homronu uzyskujemy maksimum wszystkiego co najlepsze .

W ciągu pierwszych 2-3 tyg. cyklu zawierającego hormon wzrostu przygotujmy się na retencję wody , ale po tym czasie hormon zaczyna juz prawidłowo działac. W naszym organiźmie dochodzi do pobudzenia syntezy białek, stąd częste przejście na dietę bogatą w proteiny, co optymalnie wzmacnia działanie hormonu wzrostu. Zaleca się spożywanie 4 g białka na kg ciała.

Hormon blokuje proces rozpadu komórek mięśniowych.

Dodatkową zaletą jest to, że powoduje podział komórek mięśniowych, a nie tylko ich rozrost, tak jak jest przy braniu sterydów. Podczas gdy one prowadzą tylko do wzrostu komórek mięśniowych, , hormon wzrostu może owe komórki multiplikować, zwiększając nie tylko ich rozmiar, ale również i ich ilość.

Te cechy hormonu wzrostu decydują o jego uniwersalności, gh daje nam szanse poczynienia znacznych postępów w budowaniu sportowej sylwetki. Jest to środek polecany wszsytkim sportowcą nie zależnie od uprawianych dyscyplin .

30 innych produktów w tej samej kategorii: