• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019
TB-500 Zobacz większe

Thymosin Beta(TB4) TB-500 2mg

Nowy produkt

Więcej informacji

Polipeptyd tymozyny beta 4 (TB500), znany również jako Tß4 jest peptydem, który ma wzór cząsteczkowy C12H35N56O78S o ciężarze cząsteczkowym 4963.4408. Jego struktura składa się z łańcucha 43 różnych aminokwasów. Jest on obecnie wykorzystywany wyłącznie do badań naukowych na badanych zwierzętach.
Jak działa tymozyna BETA 4 (TB500)?

Według badań naukowych w oparciu o badane zwierzęta, główny impuls działania dotyczący tymozyny beta 4 (TB 500) odnosi się do jej zdolności do regulowania i kontrolowania produkcji aktyny. Białko buduje komórki które działają jako krytyczna część komórki ogólnej konstrukcji i funkcjonalności genetycznej. Wykazano że zasadnicza cześć procesów, związanych z ruchliwością komórek, podziałem komórek, sygnalizacji komórkowej, cytokinezy, skurczów mięśni i pęcherzyka ruchu organelli.

Sposób, w jaki tymozyna beta 4 (TB 500) wykazano, że oddziałując na aktyny jest to, że jego konstrukcja pozwala na związanie się z białkiem. W ten sposób działanie cząsteczki w eukariotycznym urządzeniu komórkowym hamującym działanie polimeryzacji, co oznacza, że​​proces reakcji cząsteczek monomeru, łączy się z reakcją chemiczną; Proces ten tworzy łańcuchy polimerowe lub trzy sieci wymiarowe.

Związek tymozyny beta 4 (TB 500) ze względu na zdolność regulowania produkcji aktyny , ma wpływ na wielu procesów fizjologicznych. Niektóre z nich:

    Impuls śródbłonka i migracji keratynocytów - proces ten oznacza, że ​​tymozyna beta 4 (TB 500) pomaga nie tylko utrzymywać w odpowiedniej formie i „zdrowiu” naczynia krwionośne, ale może również pomóc w tworzeniu bariery naskórkowej przed ciepłem, utratą wody,wspomaga ochronę przed promieniemi UV, i innych patogenów.
    Szybsze gojenie się ran - ustalono, że tymozyna beta 4 (TB 500) może być wykrywana i aktywna w płynie, który gromadzi się wokół rany testowanego zwierzęcia, a zjawisko to wykazało, że jej naturalne cechy przyczyniają się że rany goją się coraz lepiej.
    transport wewnętrzny na długich dystansach- Ponieważ tymozyna beta 4 (TB 500) jak ustalono, ma niską masę cząsteczkową, co wpływa na to że peptyd ma zdolność do przemieszczania się przez tkanki na długich dystansach.


Ze względu na związek, że tymozyna beta 4 (TB 500) ma pod względem wiązania z aktyny, badań naukowych, który został zbudowany na badanych zwierząt wykazała, że ​​tymozyna beta 4 (TB 500) 's ogólnej mechaniki operacyjne mogłyby odgrywać istotną rolę w podnoszeniu gorący procesów fizjologicznych.

Najaktywniejsze procesy TB500 mają ogromny wpływ w procesie gojenia się ran. Ponieważ peptyd ten posiada właściwości przeciwzapalne, oprócz swoich możliwości dotyczące gojenia ran, badania naukowe na badanych zwierzętach,wykazały zwiększoną wydajność w naprawie ran i gojeniu się ich.

Innym procesem, który nas interesuje jest to że TB500 zwiększa tempo generowania się komórek poprzez interakcję z aktyną, badania naukowe wykazały, że ​​ma ona zdolność do umożliwienia zwiększenia i wzrostu tkanki mięśniowo-szkieletowej.

Dodatkowo, badania naukowe na zwierzętach wysóneły pogląd, że tymozyna beta 4 (TB 500) może odegrać kluczową rolę w rozwoju tkanki mięśniowej. Jest to związane z jej zdolnością do promowania migracji komórkowej, która z kolei, jak stwierdzono, może zwiększyć wzrost komórek i polepszy ich transport.

Badania te wykazały że tymozyna beta 4 (TB 500) ma pewne funkcje które mogą zapewnić wzrost elastyczności mięśni. Koncepcja ta jest bezpośrednio związana ze zdolnością peptydu do ochrony testowanego zwierzęcia, z patogenów jak również zdolności dotyczących skurczu mięśni. Zasady te są przedmiotem badań na zwierzętach.

Inne zalety, które zostały zaobserwowane u tymozyny beta 4 (TB 500) to wzmocnienie procesu angiogenezy (to znaczy, że następuje wzrost nowych naczyń krwionośnych z wcześniej istniejących naczyń krwionośnych), i różnicowanie komórek w komórkach krwi.

30 innych produktów w tej samej kategorii: