• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019
PEG-MGF Zobacz większe

PEG-MGF 2mg

Nowy produkt

Więcej informacji

Według badań naukowych, które zostały przeprowadzone na zwierzętach, PEG MGF współpracuje z wydzieliną znaną jako mechaniczny czynnik wzrostu (stąd MGF w nazwie peptydów). Wydzielina ta wytwarza się za pomocą przeciwwagi efektów komórkowych różnicowanych terminalnie co powoduje wzrost i naprawę tkanki mięśniowo-szkieletowej. Innymi słowy, nie tylko odgrywa rolę w regulacji tkanki mięśni szkieletowych, ale również hamuje ostatni etap różnicowania komórkowego, w których komórki nie działają. Wadą ogólną funkcjonalności mechanicznego czynnika wzrostu jest to, że wykazuje bardzo szybki okres półtrwania,to tylko kilka minut.
Jednakże, PEG MGF jest w stanie wydłużyć okres półtrwania mechanicznego czynnika wzrostu poprzez proces nazwany jako PEGilacja. W istocie, proces ten pozwala na kowalencyjne łączenie między peptydem a wydzieliną. To z kolei służy do mocowania oraz jako bariera ochronna dla mechanicznej cząsteczki czynnika wzrostu. Sposób ten umożliwia wydzielinie przemieszczanie się za pośrednictwem krwi, bez odczuwania poziomu degradacji, które występują w innych przypadkach. Ten sposób ochrony - i wydłużenie okresu półtrwania,umożliwia w ten sposób zwiększenie poziomu trwałości, który pozwala także na ogólne funkcje wydzieliny. W tym przypadku, badania naukowe ustaliły, że ​​ta podwyższona funkcjonalność przekłada się na zwiększony poziom wzrostu i naprawy mięśni,tkanek, co z kolei prowadzi do bardziej skutecznych środków osiągnięcia homeostazy.
Badania naukowe ustaliły, że ​​procesy funkcjonalne Peg MGF pozwoliły mu być kluczem do podnoszenia kilku elementarnych procesów, które są związane z mięśniami, wzrostem i naprawą tkanek. Niektóre z tych sposobów obejmują: lepszą regenerację mięśni szkieletowych, - ponieważ PEG MGF wykazało przedłużenie okresu półtrwania mechanicznego czynnika wzrostu do sposobów inicjowania pegylacji,badania wykazały że ​​obecność peptydu może zwiększyć zdolność do budowy i naprawy tkanki mięśniowej,szkieletowej w znacznie bardziej efektywny sposób. Poprawa gęstości kości - badania naukowe ustaliły, że zdolność PEG MGF do promowania wzrostu tkanek szkieletowych i więzi naprawcze to zdolność indukowania zwiększoną ilośćią minerału kostnego. Z tego powodu, uważa się, że obecność peptydu może umożliwić osobnikowi badanemu w wystąpieniu wzrostu w gęstości kości. Ten podwyższony proces może prowadzić do tego że kości są mocniejsze, trwalsze i mniej podatne na przerwania i złamania. Szybsze, bardziej wydajne sposoby odzyskiwania sprawności po urazie - badania naukowe wykazały, że ​​ogólna funkcjonalność PEG MGF powoduje impuls w czasie, w którym materiały, które są potrzebne w celu naprawy włókien mięśniowych i tkanek szkieletowych mogą być użyte. Ze względu na to zwiększa się funkcjonalność i ustalono że powoduje to bardziej efektywne leczenie.

Dodatkowe badanie, które zostały przeprowadzone na badanych zwierzętach stwierdzają, że ​​zdolność Peg MGF, stabilizuje sposób poruszania się po całym krwiobiegu, w przypadku niedokrwienia jest to bardzo przydatne. Jest to warunek, który doprowadza do dopływu krwi do tkanek, co z kolei powoduje, że niedobór tlenu i glukozy nie występuje a to z kolei niezbędne jest do prawidłowego metabolizmu komórkowego. Niektóre z tych epizodów niedokrwiennych obejmują udar, dusznice bolesną, zatrzymanie akcji serca na skutek zawału serca oraz niewystarczający poziom tlenu z powodu urazu.
Systematyczny, rozpuszczalny w wodzie peptyd Peg MGF – powstaje z połączenia glikolu polietylenowego i czynnika naprawy zawartego wagowo MGF (?). Wzór sumaryczny C121H200N42O39, masa cząsteczkowa to 2867.2.PEG MGF współpracuje z wydzieliną znaną jako mechaniczny czynnik wzrostu (stad MFG w imieniu peptydu).
Ta wydzielina jest przeciwwagą dla niepobudzonych mięśni i działa jako pobudzacz mięśniowego i szkieletowego rozrostu i wspomaga naprawę. Innymi słowy, aby nie tylko odgrywał rolę w regulowaniu tkanki mięśniowej i szkieletowej, ale również ostatni etap komórkowego rozróżnienia, w którým komórka nie jest już funkcjonalna. Nie działa bo nie jest mięśniem. Mimo wysokiej ogólnej funkcjonalności czynnika jego minusem jest bardzo szybki okres połowicznego rozpadu który trwa kilka minut. Jednakże, PEG MGF może przedłużyć okres połowicznego rozpadu tego czynnika wzrostowego przez proces nazwany jako PEGilacja. W istocie, proces pozwoli na przywiązanie kowalencyjne do formy między peptydem a wydzieliną. Z kolei, aby przywiązanie służyło by spełnić rolę ochronną bariery dla mechanicznej cząsteczki czynnika wzrostowego. Powyższy proces umożliwia wydzielinie przejście przez krwiobieg bez doświadczania spadku jej poziomu- i poszerzania okresu połowicznego rozpadu, który zachodzi - stad umożliwia większy POZIOM stabilności, Która również pozwala na ogólne funkcjonowanie Lepsze wydzieliny Przy wzrost. W skrócie powyższego opisu wychodzi na to że wspomaga prace mięśni i pobudza, ale też "naprawia" jeśli doszło do jakiś urazów í wspomaga wzrost mięśni poprzez hormony.

30 innych produktów w tej samej kategorii: