• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019
PAL-GHK Zobacz większe

PAL-GHK 10mg

Nowy produkt

Więcej informacji

GHK-Cu, peptyd miedziany, występujący w stanie naturalnym ludzkim try-peptydzie. W osoczu, poziom GHK-Cu to 200 ng/ml w wieku 20. W wieku ok 60, poziom spada na 80 ng/ml. Testy prowadzone w innych laboratoriach badawczych na całym świecie ustaliły, że tri-peptide GHK-Cu opęruje nadmiarem biologicznych czynników, w tym uruchomieniem gojenia się ran, uatrakcyjnieniu odpornych komórek, anty utleniacza i efektów przeciwzapalnych, pobudzanie glutenu i syntezy glycosaminoglycanu (??) w fibroblastach skóry i wzrost naczyń krwionośnych.

Ostatnie badania świadczą o jego ważnej roli w komórkach macierzystych i obronie anty-nowotworowej.Od tej pory GHK-Cu odgrywa ważną rolę przy biologii skóry, jest powszechnie używane w kosmetykach jako naprawczy i przeciwdziałający starzeniu się składnik.

Odniesienie: ^ Pickart L. ludzki tri-peptide GHK i tkanka reorganizująca ". J. Biomater. Sci. Polimer Edn. 2008; 19 (8): 969-988 sekwencja peptydowa: Gly-His-Lys (Cu2 +)

GHK-Cu Human TrialsA 2% żel GHK pokazał pozytywne skutki u 120 pacjentów chorych na cukrzycę, podnosząc skalę zamknięcia wrzodu z 60.8 % do 98.5 %, i zmniejszając procent zakażenia z 34% do 7%. Odniesienie: ^ Mulder DPM1, Gerit D.; Patt PhD2, Leonard M.; Sanders DPM, Lee; et al (1994). "zwiększone leczenie wrzodów w pacjentach z cukrzycą przez traktowanie glycyl-l-histidyl-l-lysine dotyczące aktualnych problemów". Rana Naprawa Regen 2 (4): 259-269. doi: 10.1046 / j.1524-475X.1994.20406.x.

W użytku kosmetycznym:

TWARZ: peptyd miedziany GHK-Cu jest powszechnie używany w kosmetykach przeciwdziałających starzeniu się (imię INCI: tripeptide-1 miedziany). kilka badań naukowcyh potwierdziło jego czynnik przeciwdziała starzeniu się, oraz wzrastający i przeciwzmarszczkową aktywność peptydu miedzianego GHK-Cu.

Abdulghani et al. nałożony kreme GHK-Cu z podniesionym glutenem wykazał poprawę w fotostarzeniu się skóry u 20 ochotniczek, wykonując to lepiej od kwasu wit. C i retinoitynowego (??) kwasu.

Leyden et al. przeprowadził przez 12 tygodni badania kosmetyczne z kremem zawierającym GHK-Cu do twarzy i pod oczy, wykazana zastała znaczna poprawa wiotkości skóry, jasności i wyglądu, zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększonej gęstości i grubości skóry w porównaniu do placebo. GHK-Cu krem pod oczy krem wykonał zadanie lepiej niż witamina K. Finkley et al. przeprowadził 12 tygodniowe badanie twarzy na 67 kobiet i poinformował, że GHK-Cu krem można stosować dwa razy dziennie poprawę wyglądu skóry, wieku, zmniejszone zmarszczki i zwiększona grubość i silnie stymuluje proliferację keratynocytów skórną - określone przez histologicznej analizy biopsji. To samo badanie wykazało, peptyd miedzi GHK-Cu jest nietoksyczny i niedrażniący.

KORZYŚCI- wzrost włosów:

Peptyd miedzi GHK-Cu i jego analogi okazały się silnie stymulujące na porost włosów. Wydajność syntetycznego analogu GHK-Cu była podobna do tej z 5% minoksydylu.

Referencje: ^ Abdulghani, AA, Sherr S, Shirin S, Solodkin G, Tapia EM, Gottlieb AB. Wpływ miejscowy kremów zawierających witaminę C, wiązania miedzi kremów peptydowydowych i melatoniny w porównaniu z tretynoina na ultrastrukturę skóry normalnej - pilot kliniczy, histologicznych i ultrastrukturalny badań. Choroba Ustaw.Woda Clin wyników. 1998; 1: 136-141 ^ Leyden J, Stephens T, Finkey MB, Appa, Y, Barkovic S Korzyści Skin Care Copper peptydem zawiertym w kremie do twarzy. Amer Akademia Dermat Zgromadzenie, luty 2002, Streszczenie P68, P69 ^ Finkley MB, Appa Y, Bhandarkar S. Miedź Peptydy i skóry. Kosmeceutyki i aktywy kosmetyczne, wydanie 2, P. Eisner i HI Maibach (Eds.), Marcel Dekker, New York. 2005: 549-563

Aktualne badania:

W ludzkich fibroblastach: Najnowsze badania wykazały wiele nowych aspektów działań molekularnych peptydu miedzi GHK-Cu. Pollard al. ustaliło, że GHK-Cu jest w stanie poprawić funkcję ludzkich fibroblastów uszkodzonych w wyniku radioterapii oraz w ten sposób przyspieszyć gojenie i procesy regeneracyjne.

REGENERACJA Nerwowa: W 2005 roku, Ahmed i in. wykazały, że GHK wspomaga regenerację nerwów. Regenerację aksonów badano za pomocą rurki kolagenowej sprzężonych peptydów. GHK zwiększa produkcję czynników odnowy nerwów, ekspresja integryn i zwiększone tempo regeneracji zmielinizowanych włókien nerwowych.

Komórki macierzyste: W 2009 roku grupa naukowców z Uniwersytetu Narodowego w Seulu (Republika Korei) wykazała, że peptydy miedzi stymulowane GHK-Cu odznaczają się proliferacją keratynocytów oraz zwiększoną ekspresję integryn i białka p63 w komórkach macierzystych naskórka. P63 jest uważany za ważny marker komórek macierzystych i odpowiedzialny za anty-starzenie się białka, autorzy wywnioskowali, że GHK miedzi może ożywić potencjał proliferacyjny komórki macierzystej naskórka i zwiększa ich zdolność do naprawy tkanek.

Działanie przeciwnowotworowe: W 2010 roku, Hong Y. i wsp. (Department Chirurgi Jelita, Singapore General Hospital, Singapur) wykazali, że GHK-Cu jest w stanie odwrócić ekspresję pewnych genów zaangażowanych w przerzutowym rozprzestrzenianiu się raka jelita grubego. GHK-Cu jest skuteczny w bardzo niskim stężeniu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: