• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019

CYKL NR10 „Wzrost siły i masy mięśniowej dla mega aktywnych”Jednym z największych plusów peptydów jest ich synergia , czyli możliwość mieszania ich i wspólnego oddziaływania wzmacniającego ich efektywność.

Ostatnimi czasy napisał do nas klient który uprawia kolarstwo górskie , dodatkowo wspierane zajęciami cross fit.

Ogólnie rzecz biorąc gość , w tygodniu robi około 300 km na rowerze ( w różnym terenie żeby nie było za łatwo :) , plus 2, 3 razy w tygodniu jest na zajęciach cross.

Jakby tego było mało gość ma 36 lat i jest budowlańcem ( mogę się tylko domyślać jak ciężka to praca) , ogólnie zaproponowałem mu trochę SAA , aby chłop przeżył drugą młodość , wzmocnił mięśnie , złapał parę fajnych kilogramów masy mięśniowej itp.

Sterydy ni jak mają się do poglądów jakie wyznaje nasz klient , a więc doszliśmy do konsensusu i stanęło na peptydach .

Pana X nie mam co uczyć na temat odżywiania , bo wszystko jest naprawdę dopięte na ostatni guzik.Cykl jaki mu zaproponowałem ma na celu poprawę kondycji oraz wzmocnienie mięśni jak i zwiększenie siły . Dzięki peptydom , organizm pana X , będzie mniej podatny na kontuzje i urazy, a także nastąpi bardzo widoczna poprawa regeneracji , jak i jakości życia .Peptydy zawarte w zestawie , zwiększą produkcją naszego GH , wzmocnienia struktury naszych mięśni. Zaobserwujemy wzrost mięśni ich wytrzymałości jak i siły, wzrost sił witalnych :) , apetytu, podniesienie odporności organizmu, wzmocnienie tkanki kostnej i stawów, i wiele innych pozytywnych efektów.Fundamentem naszego cyklu jest peptyd z rodziny GHRP może być ( GHRP 6 lub 2 , Hexarelin lub Ipamorelin ) , w tym przypadku wybraliśmy Ipamorelin .

Wybór peptydu z tej grupy to kwestia indywidualna .

Kolejnym peptydem synergistycznym i wskazanym do GHRP są peptydy z grupy GHRH ( CJC , MGF , CJC z DAC , PEG MGF) i tu po konsultacji klient wybrał CJC-1295 DAC.

Łącząc te 2 peptydy GHRP + GHRH pobudzamy wytwarzanie własnego hormonu wzrostu i znacznie wydłużamy impuls działania w czasie ( dzięki GHRH).Jeżeli dyscyplina którą uprawiasz jest dosyć kontuzjogenna , a przez twoją karierę sportową nabawiłeś już się sporo kontuzji do cyklu z peptydów dorzucimy TB500 .Ostatnim peptydem dodanym do tego cyklu jest IGF-1LR3 , czyli nasz hormon wątrobowy , odpowiedzialny za budowę mięśni .Łącząc 4 peptydy w jednym cyklu możemy spodziewać się bardzo dobrych efektów i co najważniejsze długotrwałych , bez kuracji odblokowujących itp.W cyklu mamy :Ipamorelin 2mg – dawkowanie- od 100 do 200 mcg 2, 3 razy dziennie .
CJC-1295 DAC 2mg – dawkowanie – 200mcg raz dziennie
IGF-1LR3 – od 20do 60 mcg na dobę
TB-500 2mg100 mcg raz dziennie ( w przypadku poważniejszego urazu , albo zwiększonego wysiłku fizycznego 2mg czyli flakon na tydzień i tak do 4 tygodni , tb-500 możemy w cyklu brać cyklicznie np. przy większych obciążeniach treningowych)Peptydy możemy mieszać w insulinówce aby częste iniekcje nie były tak dokuczliwe .

Masz pytania ? Chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na euro-peptydy.pl