• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019

Dieta przy stosowaniu peptydów w celu redukcji wagi .

Wiele badań , jak i praktyka wykazało że GH wykazało efekty w spalaniu tłuszczu, jednak poziom insuliny musi być na odpowiednim poziomie. Wydzielanie insuliny w organizmie jest spowodowane głównie przez spożycie węglowodanów, chociaż tak naprawdę to wszystkie rodzaje makroskładników (takie jak węglowodany, tłuszcze i białka), nadal powodują uwalnianie insuliny lecz tylko w pewnym stopniu . Popularnym peptydem wykorzystywanym w spalaniu tkanki tłuszczowej jest HGH Frag . Jak działa ? Pomaga naszemu organizmowi rozbić i uwolnić zapasy tłuszczu w postaci energii do wykorzystania przez nas , jeśli niedawno skonsumowałeś trochę kalorii (posiłek lub napój), twoje ciało będzie po prostu używać tych kalorii w postaci energii zamiast chomikować je w tłuszcz , a dodatkowo trochę zapasów tłuszczu zostanie spalonych.

Jeśli jednak w czasie iniekcji z HGH FRAG nie będzie żadnych posiłków , to nasz organizm do wytworzenia energii, będzie korzystał z zapasów tłuszczu, impuls który spowodował HGH Frag spowoduje spalanie tkanki tłuszczowej, efekty zaobserwowano w przeciągu paru tygodni .

Ok , a czy można wzmocnić jakoś działanie HGH frag ?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista , tak można :)
Jeżeli do HGH frag dodamy CJC , to ze względu na długi okres półtrwania CJC-1295 DAC czas posiłków nie jest tak ważny, i to właśnie sprawia, że ​​jest on atrakcyjnym dodatkiem do HGH Frag 176-191 w celu przyspieszenia utraty tłuszczu. Aby uzyskać jak najwięcej z użycia peptydu w celu utraty tkanki tłuszczowej, powinniśmy przestrzegać następujące wytyczne :

• Unikaj jedzenia / picia ( w szczególności słodkich napojów) przez około dwie godziny po obu stronach iniekcji ( przed i po )

Postaraj się, aby wszystkie posiłki w ciągu dnia były z wysoką zawartością białka, tłuszczu , za to jak najmniejszą ilością węglowodanów .

W diecie preferuj mięso , ryby z warzywami lub sałatki.

Spożywać kilka posiłków w ciągu dnia ,w mniej więcej równych odstępach czasowych (około 3 godzin), jest takie stare powiedzenie : jeść mniej pozwoli Ci żyć dłużej , nie bierzmy tego dosłownie ale znaczy to że lepiej jest zjeść mniej a częściej niż duże sycące posiłki np. raz w ciągu dnia.

 
Cykl z użyciem peptydu HGH FRAG dla początkujących w celu spalenia tkanki tłuszczowej :

HGH Frag 176-191 – 2 razy dziennie po 250 mcg ( najlepiej rano , wieczór).

Cykle dla zaawansowanych:
1.
HGH Frag 176-191 w granicach 250-500mcg dziennie
CJC-1295 DAC na 300mcg dziennie

lub
2.

HGH Frag 176-191 w granicach 250-500mcg dziennie
MOD GRF 1-29 w granicach 100-300mcg dziennie (podzielone na dawki 100mcg , najlepiej 2 razy dziennie , rano/ wieczór).

Jeżeli chodzi o mieszanie peptydów w strzykawce insulinowej to nie ma przeciwwskazań , jest one dla nas wygodne zwłaszcza że HGH Frag można brać w tym samym czasie co CJC czy MGF , oszczędzi to nam częstych i dokuczliwych iniekcji.

Po peptydy najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie , które gwarantuje nam producent euro-pharmacies ,zapraszamy na stronę euro-peptydy.pl