• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019

Cykl Nr4 „IGF”

Cykl z użyciem peptydu IGF jest w pełni bezpieczny , tu dla przykładu podajemy kurację z użyciem tylko tego peptydu , ale śmiało można połączyć go z innymi peptydami.
Poniższą kurację polecił mi mój kolega , który jest profesjonalnym kulturystą.

Dawkowanie:

Zwykle zaczynamy od 50 mcg dziennie (zakres dawkowania to 50-150 mcg) przed lub po treningu .
Stosujemy go go przez okres 4-5 tygodni , możemy co tydzień zwiększać dawkę co 10 mcg , do 100 mcg.

Po tym okresie robimy sobie tydzień przerwy i możemy znów wrócić do kuracji .
IGF możemy śmiało łączyć z innymi peptydami np.: GHRP , Hexarelin lub Imapropelin.

Nieco więcej o IGF:

Informacje ze strony euro-peptydy.pl

IGF-1 LR3 jest polipeptydem aminokwasu, który składa się z łańcucha 83 aminokwasów. Ma strukturę cząsteczkową C990H1528N262O300S7 i zawiera masę cząsteczkową 9200. Jest znany pod nazwą Long R3 IGF-1, a czasami można go pomylić z podobnym peptydem znanym jako długi R2 IFG-1, ponieważ posiada on podobną budowę cząsteczkową i właściwości strukturalne.

Według badań naukowych opartych na badanych zwierzętach, stwierdzono że ogólnie funkcjonalność IGF-1 LR3 jest przede wszystkim związana z oddziaływaniem na organy wewnętrzne:

    Trzustka - to narząd gruczołowy, z kluczowym elementem układu hormonalnego,odgrywa istotną rolę w produkcji hormonów, które odnoszą się do ogólnej funkcjonalności.
    Wątroba - to ważny organ który głównie odpowiedzialny jest za procesy detoksykacji, trawienie, i syntezę białek.

Związek IGF-1 LR3 jest aktywowany z trzustki i związany jest wyłącznie z produkcją insuliny; hormon peptydowy który jest odpowiedzialny za komórki, które znajdują się w wątrobie, mięśniach szkieletowych i tkance tłuszczowej. IGF-1 LR3 ułatwia ten proces poprzez działanie insuliny przez przyspieszenie transportu.

Dlatego, że IGF-1 LR3 może promować zwiększony poziom transportowy jest tak efektywne z współpracy z wątrobą; W szczególności związek z IGF-1; peptyd, który jest znany także jako czynnik wzrostu I insulinopodobnego.

Według badań naukowych, które opierają się na badaniu zwierząt, wykazano, że IGF-1 ma zdolność na przedłużenie okresu półtrwania. Ten ulepszony proces obejmuje zwiększoną syntezę białkek i RNA ,ulepsza transport glukozy i aminokwasów do komórki i zmniejsza degradacje białka.

Te podwyższone procesy doprowadziły do wniosku że są trzy główne korzyści teoretyczne w stosunku do IGF-1 LR3 z ogólną funkcjonalnością.

Pierwszą korzyścią jest zwiększony poziom retencji mięśni wśród badanych zwierząt. Badania wskazują na zdolność peptydu do wydłużenia okresu półtrwania IGF-1 jako przyczyny tej teorii.

Zdolność LR3 IGF-1, aby wydłużyć okres półtrwania IGF-1 doprowadziło również do teorii, że peptyd ten może odgrywać zasadniczą rolę, pozwalając na odzyskanie sprawności po urazie i przyspieszenia tempa regeneracji. Powodem tej teorii jest to, że IGF-1 i jego procesy mogą prowadzić do zwiększonego poziomu funkcji naprawczych mięśni i tkanki w przypadku obiektu jakim jest badane zwierzęcia.

Trzecia korzyść , która została do omówienia,dotyczy możliwej zdolności LR3 IGF-1 do zwiększenia wytrzymałości. Ponieważ peptyd ten wykazywał zdolność do promowania syntezy białka, ponieważ hamuje degradację białek, uważa się, że może to pozwolić na zwiększenie wydajności mięśniowej przed procesem zmęczenia.Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji odnośnie IGF , lub chciałbyś zamówić hurtowe zamówienie , zapraszamy na naszą stronę euro-peptydy.pl gdzie znajdziesz peptydy najlepszej jakości , jak i w najlepszej cenie.


Zapraszamy do zakupów.