• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019

CYKL Nr3 „ MGF”


Dobre rezultaty przy dłuższym stosowaniu , zaobserwowano stosując MGF po treningowo w dawce od 100 do 200 mcg.
Widoczne jest podobieństwo do stosowania HGH , jeżeli chodzi o łączenie MGF z innymi peptydami , to jest to również kwestia otwarta , proponujemy peptydy z rodziny GHRP .

Oto krótka charakterystyka peptydu :

MGF odnosi się do mechanicznego czynnika wzrostu, hormonu, który jest wytwarzany w tkance mięśniowej zwierząt. Substancja ta jest uważana za izoformą IGF-1.
MGF jest widoczny w gojeniu się uszkodzonych mięśni.W otoczeniu przyrody, chemikalia mogą stymulować komórki macierzyste i satelitarne do niezbędnych procesów anabolicznych w celu promowania wzrostu nowej tkanki mięśniowej lub włókien, które nie zostały uszkodzone.
Uważa się że MGF i IGF-1 są kluczowe dla odradzania się mięśni i traktowane są jako podstawowy mechanizm anaboliczny wykorzystywany do tworzenia nowych tkanek.

Przeciążenia soleus i plantaris spowodowały istotną odpowiedź dając efekt w postaci przerostu oraz aktywacji komórek satelitarnych.
Splice warianty IGF-1 okazały się być regulowane w różny sposób przez poziom RNA.
MGF-E i IGF-1 scharakteryzowano działania, jak również stymuluje sygnały do ​​H9C2 komórki mięśnia, które były w warunkach in vitro. Stąd próby w badaniu schorzeń bezpłodności i wykorzystywanie MGF w jej leczeniu.
Przez cały okres badania MGF wykazało znaczny wzrost na poziomie translacji i transkrypcji, zwłaszcza w okresie pozawałowej co 4-8 tygodnie.
Podsumowanie tych danych prowadzi badaczy do wniosku że ekspresja IGF-1 w trakcie zawału jest niezbędna. Prowadzi to również do wniosku że obecność syntetycznych peptydów MGF-E mogą być przenoszone niezależnie od IGF-1R.
Kontynuując badania ustalono że MGF różni się od innych peptydów występujących w przyrodzie.
MGF jest formą IGF-1,który jest hormonem peptydowym, który prowadzi do tworzenia nowych komórek mięśniowych i stymuluje wzrost mięśni, Łącząc się z glikolem polietylenowym (PEG), zachodzi tzw. "pegylacja" co pozwala nam zwiększyć okres półtrwania aktywnej obecności FGM z 30 minut do kilku dni.
MGF jest peptydem który pomoże nam naprawić uszkodzone mięśnie, i wytwarzać nowe włókna mięśniowe. Jest bardzo mocnym peptydem , dlatego jeżeli chodzi o jego dawkowanie wystarczy brać go raz dziennie po treningu lub przed snem.

Jeżeli chodzi o cenę :

MGF 2mg  -100zł szt/ 5szt 440 zł/ 10szt 800zł

Dodatkowo wpisując w zamówieniu CYKL NR3 , to otrzymujecie 10 % rabat.

Przykładowo zamawiając 4 opakowania MGF płacą państwo 400 zł , dzięki rabatowi zapłacą państwo tylko 360 zł .

Zapraszamy na zakupy.