• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019

CJC-1295 with DAC1 CJC-1295

CJC-1295 dawkowanie, łączenie, rezultaty?

CJC-1295 wspiera przyrost beztłuszczowej masy ciała, masę mięśniową oraz wzrost siły. CJC 1295 jest długo działającym analogowym GHRH. Somatoliberyna (GHRH), znany również jako hormon wzrostu, czynnik uwalniający (GHRH) lub CRF. Tetraedryczne modyfikacje CJC 1295 z DAC wydłuża żywotność uwalnianego hormonu wzrostu (GH), a tym samym zwiększa efekt terapeutyczny.

Czy CJC-1295 ma jakieś skutki uboczne?

CJC-1295 i efekty uboczne związane z jego zażywaniem , a co za tym idzie stymulacje przysadki mózgowej. Po pierwsze, nastąpi gwałtowny wzrost hormonu wzrostu (GH), czasami powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych, który jest odczuwany i trwa od 30 minut do 2 godzin po iniekcji. Łagodne podrażnienie, takich jak świąd, zaczernienie i ból jaki często zauważyliśmy w miejscu wstrzyknięcia, ale nie jest to nic strasznego. Na poziomie komórkowym, CJC-1295 podnosi HGH, a badania pokazują, wzrost metabolizmu tłuszczów, zwiększenie masy mięśniowej i siły oraz poprawę odcienia skóry i definicji mięśni. Dieta i ćwiczenia fizyczne w połączeniu z CJC-1295 dają satysfakcjonujące efekty.

Cykl z użyciem CJC 1295 ?

Obserwacje uczestników badania , gdzie użyto następujących cykli z częstotliwością dawek 2-3 razy dziennie (przed śniadaniem, przed snem i po wysiłku) przez okres kilku tygodni. Te cykle lub impulsy mają za zadanie ściśle naśladować naturalne wydzielanie GH. Dla CJC 1295 z DAC, dawkowanie jest rzadsze, ponieważ okres półtrwania wynosi do 8 dni. Dlatego cykl CJC 1295 z DAC daje ten komfort że iniekcje mogą odbywać się raz w tygodniu, które prowadzą do ogólnego zwiększenia wydzielania GH. W tym momencie badania nie wykazuje żadnej znaczącej korzyści dla dawkowania 2,3 razy dziennie CJC-1295 , w stosunku do CJC 1295 z DAC, dzięki czemu wybór między tymi środkami zależny jest od osobistych preferencji.

CJC 1295 łączone z GHRP-6

O peptydzie GHRP-6 znajdziecie całkiem sporo informacji na naszej stronie euro-peptydy.pl .Jest często stosowany w połączeniu z CJC 1295 z DAC, co daje nam synergistyczny wpływ na zwiększanie wydzielania hormonu wzrostu. W cyklu treningowym łączenie CJC 1295 DAC z GHRP 6 stosując zastrzyk wieczorem, powoduje nocny wzrost hormonu wzrostu , oraz mniej gwałtowny wzrost kortyzolu i prolaktyny (w porównaniu do GHRP 2). GHRP 6 może być również stosowany w połączeniu , w regularnych cyklach HGH , w dawce 2-3 razy dziennie przez okres kilku tygodni. Co do dawkowania to na forach czytamy o różnych dozach itp., wszystko jest zależne tak naprawdę od osobistych preferencji.

Popularność CJC 1295 w kulturystyce


Po zakończeniu wzrostu u młodzieży, naturalne wydzielanie HGH zaczyna spadać i zaczynamy mieć trudności w budowania masy mięśniowej. W medycynie często mówi się o kuracjach HGH dla dzieci które miały niedobór hormonu wzrostu, leczenie HGH pomogło im w osiągnięciu normalnej wielkości. W 1985 została stworzona syntetyczna wersja hormonu wzrostu. Od tamtej pory niezliczone badania wykazały jakie zmiany w organizmie może wywołać HGH u dorosłej osoby. Tymi najbardziej pożądanymi na których zależy kulturystą jest zwiększenie masy mięśniowej a jednocześnie zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Największą wadą HGH jest niestety jego cena, i tu zaczynamy myśleć nad tańszym substytutem jakim są peptydy, badania pokazują, że CJC 1295 raz w tygodniu podwyższa średnie stężenia GH w osoczu 2 do 10-krotnie w czasie 6 dni, a zwiększenie IGF (insulinopodobny czynnik wzrostu) 1,5 do 3-krotnie dla 9-11 dni.

Jak stosować CJC-1295?

CJC-1925 jest jałowym, nie-pirogenicznym, białym liofilizowanym proszekiem przeznaczonym do wstrzykiwania podskórnego lub domięśniowego, po rozpuszczeniu w sterylnej wodzie do iniekcji. CJC-1295 można wstrzykiwać podskórnie za pomocą strzykawki. Dawka na wstrzyknięcie: 2mg. Jeśli korzystasz z 1ml wody, dodajemy ją do 2mg peptydu. Częstotliwość iniekcji: 2 mg podawany raz w tygodniu (ze względu na długi okres półtrwania)

Jakie są przykładowe dawkowania?

CJC-1295 DAC - 600mcg przyjmować raz w tygodniu, o każdej porze dnia. GHRP-2, GHRP-6 lub Ipamorelin - Przykład 1- Podawane Wieczorem (GHRP może powodować senność i poprawy snu). Przyjmujemy na pusty żołądek (czyli 2-3 godzin od ostatniego posiłku). Wstrzyknąć peptyd GHRP i iść prosto do łóżka. Przykład 2- Podawane rano- wstrzykiwanie produktu GHRP, pierwszą rzeczą, jaką robimy w godzinach porannych jest iniekcja 100mcg. Odczekaj co najmniej 20 minut przed spożywania żywności lub napojów (w tym kawa / herbata).

Korzyści płynące z CJC 1295 ?

Wykazano że CJC 1295 zwiększa stężenie w surowicy krwi, ludzkiego hormonu wzrostu przez 3 do 11 dni po wstrzyknięciu. Dodatkowo, ten długi okres półtrwania i ciągłe uwalnianie GH oznacza że CJC-1295 DAC nie ma wpływu na termin żywotności, podobnie jak inne peptydy.

Głównym celem CJC-1295 jest zwiększenie syntezy białek oraz napędzenie wzrostu tkanki mięśniowej. Lek ma wiele korzyści, w tym: Szybsze odzyskanie szkody, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i siły fizycznej. CJC-1295 ma za zadanie pobudzenie wzrostu komórek skóry, poprawiając tym samym odporność i wewnętrzną masę narządów. Użytkownicy tego peptydu zgłaszają również opinie o poprawie jakości snu , który jest również niezbędny dla wzrostu mięśni i psychicznego samopoczucia.

Czy CJC 1295 może powodować zatrzymanie wody?

CJC-1295 może powodować zatrzymywanie wody w wyższych dawkach, ze względu na stymulację przysadki. W takim przypadku należy zmniejszyć spożycie sodu, lub pominąć dawkę. Retencja wody została zaobserwowana przez pewne grono osób stosujący ten peptyd. Efekt uboczny zazwyczaj znika sam po kilku tygodniach, gdy organizm dostaje trochę czasu na dostosowanie. Jeżeli te działania niepożądane są zbyt uciążliwe, to być może trzeba rozważyć wstrzykiwanie peptydu tylko przed snem.

CJC 1295 przykładowe dawkowanie:

MOD GRF 1-29 (cjc1295 w / o DAC):
Dawka na wstrzyknięcie: 100mcg
Zastrzyki w fiolce: 20 x 100mcg dawkach
Kwota wstrzyknąć: Jeśli korzystasz z 1ml wody do iniekcji, to dawka 100mcg = 0,05 ml (lub 5 jednostek insuliny na strzykawce). Jeśli korzystałeś z 2 ml wody do mieszania następnie 100mcg = 0,10 ml (lub 10 jednostek), a jeśli użyłeś 3 ml wody do mieszania, a następnie 100mcg = 0,15ml (lub 15 sztuk).

CJC-1295 a Ipamorelin ?
Ipamorelin często stosuje się w połączeniu z CJC 1295 DAC, i ma synergistyczny wpływ na zwiększanie wydzielania hormonu wzrostu. Dla stosowania CJC 1295 DAC w cyklu tygodniowym, zastrzyk wieczorem Ipamorelin powoduje nocny wzrost hormonu wzrostu i mniej gwałtowny wzrost kortyzolu i prolaktyny (w porównaniu do zarówno GHRP 2 i 6). Ipamorelin może być również stosowany w połączeniu w regularnych cyklach HGH , 2-3 razy dziennie przez okres kilku tygodni. Badania z Ipamorelin wykazały że w dawce 200mcg -300mcg , dwa lub trzy razy dziennie dają zadowalające wyniki. Zaczynamy od mniejszej dawki, aby zmniejszyć skutki uboczne, takie jak bóle głowy. Ipamorelin jest idealny 30-45 minut przed treningiem, ponieważ impuls z hormonu wzrostu (GH) tworzy maksymalny wzrost. Ipamorelin jest wolniejsze w jego dozowaniu, i w przeciwieństwie do GHRP gdzie poziom hormonu wzrostu maleje w szybszym tempie. Wolniejsza wersja jest bardziej naturalna i ma bardziej trwały efekt. Wielu ludzi pisze, że w przeciwieństwie do GHRP-6, Ipamorelin nie wywołuje głodu, więc jest to korzystne dla tych, którzy są na ograniczonej diecie niskokalorycznej.


Peptyd CJC-1295 jest ogólnie bardzo dobrze tolerowany przez większość jednostek dawkowania z 100mcg na zastrzyk. Najczęstszym działaniem niepożądanym zauważalnym jest ból głowy, który może wystąpić na 10 minut po wstrzyknięciu i trwa do 20 minut. Ten efekt uboczny nie jest poważny i jest spowodowana przez uwalnianie GABA (kwas gamma-aminomasłowy, jeden neuroprzekaźników) w mózgu. Niektórzy użytkownicy biorą to jako dobry znak że peptyd stara się stymulować uwalnianie HGH.

CJC 1295 jest lepszy niż HGH?

Bez wątpienia, CJC-1295 jest lepszy niż HGH, a to z tego powodu że powoduje zwiększenie swojej produkcji HGH i pomaga stymulować IGF-1, jak również jest mniej kosztowny niż HGH a daje ten sam efekt w utracie tkanki tłuszczowej i wzrost masy mięśniowej.