• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019

Skoro już mamy peptydy , to jak ich używać ?

Peptydy w przeważającej części są wstrzykiwane podskórnie strzykawkami insulinowymi. Podczas iniekcji należy zachować ostrożność, i przestrzegać podstaw higieny. Sam proces iniekcji jest stosunkowo prosty , wymaga od nas jednak ostrożności.

Po pierwsze, kiedy już skorzystamy z oferty sklepu euro-peptydy.pl i zakupimy wybrany przez nas środek,należy pamiętać że przechowujemy go w lodówce. Jest to konieczne, aby peptyd jak najdłużej zatrzymał swoje właściwości. Do przygotowania peptydu do iniekcji niezbędna jest woda iniekcyjna bądź też sterylizowana. Po otrzymaniu roztworu (wymieszaniu peptydu z wodą) należy odczekać około dziesięć minut, a następnie ponownie delikatnie wymieszać.

Jeżeli chodzi o samą iniekcję strzykawką insulinową to jest ona bezbolesna , a korzystnie jest wybrać obszar brzucha (prawa , lewa część pod pępkiem) Pamiętajmy że miejsce iniekcji nie powinno być zbyt blisko pępka. Jest możliwe, że po wstrzyknięciu pojawi się mały guz, jest to normalne , stopniowo zniknie , kiedy wstrzyknięty przez nas roztwór się wchłonie.
Kolejnym popularnym miejscem do iniekcji oprócz brzucha , są uda , proces wstrzyknięcia jest ten sam , poniższa ilustracja ukazuje nam najlepsze miejsca do iniekcji .W internecie znajdą państwo sporo filmów instruktażowych na ten temat np. na popularnym serwisie youtube.com.

Podczas kuracji będziemy na pewno wykonywać  kilka wstrzyknięć dziennie , dlatego pamiętajmy, aby regularnie zmieniać miejsce iniekcji.
Co do dawkowania peptydów , to jest ono zróżnicowane w zależności od stosowanego środka.