• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKTZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 117 )

Wpis dodał Dr.Przemysław
Dr.Przemysław
HGH (somatrop) 1 - KLASSE pozostale sprawy tez pełen profesjonal.polecam
19-04-2019
Wpis dodał youmay
youmay
zamówiłam eurotropin 40 na probe- przesyłka dotarła w dwa dni, oryginalność produktu zweryfiko ...
18-04-2019
Wpis dodał Ania
Ania
Zamówiłam heliosa na próbę. Szczerze to byłam pewna, że dostanę sterte papierów :) jakie mil ...
12-02-2019

GHRP-6

GHRP-6 powoduje silne odczucie głodu i silną ruchliwość żołądka, to pierwszy z rodziny peptydów tak często wykorzystywany przez sportowców . Nagły wzrost apetytu, który występuje na 20 minut po wstrzyknięciu wiąże się z faktem, że GHRP-6 pobudza wydzielanie pokarmowego hormonu Grelina , który to właśnie powoduje uczucie głodu. Sprawia to że GHRP-6 jest dobrym sojusznikiem w budowaniu masy mięśniowej naszego ciała.

Celem naszego peptydu jest budowa solidnych mięśni ale także został doceniony w dziedzinie skuteczności w zmniejszenie stanu zapalnego i gojenie się ran, takich jak np. zapalenie ścięgien.

Należy jednak zauważyć, że GHRP-6 należy podawać przed posiłkiem lub dwie godziny po posiłku. Kiedy mamy pusty żołądek, poziom cukru we krwi jest niski i wtedy zaobserwowano najlepsze wyniki.

W badaniach laboratoryjnych zastrzyki były podawane dwa razy dziennie: przed śniadaniem, i przed snem.GHRP-2

GHRP-2 w przeciwieństwie do GHRP-6 nie pobudza tak mocno apetytu!!!

Dlatego jest tak popularny u sportowców , którzy pracują nad tak zwaną rzeźbą ciała.

Tak jak GHRP-6, GHRP-2 jest bardzo podobne w działaniu jak i budowie, a w gruncie rzeczy daje bardzo podobne efekty, pomaga w budowaniu mięśni i spaleniu tkanki tłuszczowej. Jeszcze bardziej istotne jest , że powyższy peptyd nieco silniej stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu, GH.

W ciągu badań zaobserwowano że GHRP-2 różni się od GHRP-6 niewielkim wzrostem kortyzolu (hormonu stresu), prolaktyny (hormon malejąco pożądanie seksualne) oraz hormonu aldosteronu (zatrzymanie wody).

Częstotliwość stosowania GHRP-2 to również dwa zastrzyki dziennie najczęściej rano przed śniadaniem a drugi w nocy przed snem.MOD-GRF (1-29)

Często w literaturze podawana jest nazwa CJC-1295 bez DAC, MOD-GRF jest analogiem peptydu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH).

Tak więc, CJC-1295 bez DAC często jest podawany z peptydami z rodziny GHRP (2 lub 6 czy też Ipamorelin). Podczas gdy peptydy z rodziny GHRP będą stymulować uwalnianie hormonu wzrostu , MOD-GRF będzie wzmacniać jego działanie tworząc bardzo dobry duet.

Z 100 mcg dowolnego GHRP w połączeniu 100 mcg MOD-GRF można uzyskać znacznie uwolnienie GH niż stosując te środki osobno nawet przy stężeniu 300mcg.

Okres pół życia wytworzonego hormonu to około 30 minut. W danym momencie aż 50% produktu zostaje już "zużyte". Niestety ten stosunkowo krótki czas działania, zmusza nas do częstego dawkowania i skoordynowani naszych iniekcji np. z GHRP.

MOD-GRF 1-29 jest szczególnie skuteczny w spalaniu tłuszczu , jednocześnie pomaga w wzmocnieniu mięśni, a nawet wpływa na lepszą regenerację podczas snu.

By ograniczyć liczbę iniekcji MOD-GRF można mieszać w jednej strzykawce z GHRP , nie wpływa to na obniżenie jakości produktu.

Zaleca się 2 zastrzyki dziennie (w dzień i w nocy).Ipamorelin

Ipamorelin jest kolejnym z peptydów należącym do rodziny GHRP i jest to środek 3 generacji. Jest zbliżony do GHRP-6 i 2 dlatego tak popularny jest w połączeniu GRF-MOD-1 29.

Łącząc te 2 peptydy powodujemy znaczne wydzielanie hormonu wzrostu w przysadce mózgowej, a ponadto daje nam podwójny efekt zmniejszając somatostatyny, hormon peptydowy, który hamuje uwalnianie hormonu wzrostu.

Ipamorelin nie stymuluje wydzielania takich hormonów jak kortyzol i prolaktyna , więc w tym przebija GHRP-2 i nie pobudza naszego apetytu tak jak GHRP-6.

Ze względu na powyższe cechy Ipamorelin zyskuje coraz większe grono sympatyków.

W badaniach zastrzyki były podawane z częstotliwością 2 razy dziennie (przed śniadaniem i snem).HGH fragt-176 191

176-191 HGH Fragment jest fragmentem polipeptydu hormonu wzrostu, a dokładniej części aminokwasów 176 191, peptyd ten jest również częścią HGH który jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu. Powyższy peptyd jest najsilniejszym z dostępnych peptydów jeżeli zależy nam na odchudzaniu!!!

Idealny do kontrolowania tkanki tłuszczowej jak i jej zmniejszenia, jednocześnie pomaga rozwijać mięsień.

Łącząc HGH fragt 176 191 z takimi peptydami jak GHRP-2, 6 lub PEG-MGF daje nam wspaniałe efekty w redukcji tłuszczu i poprawieniu naszej sylwetki, mięsień staje się twardy i „suchy”.

Tak jak poprzednie peptydy dawkowanie to 2 iniekcje dziennie(rano, wieczór).CJC 1295-DAC

Kolejny peptyd to CJC-1295 DAC, analogowe GHRH , uwalnia hormon wzrostu, a różni się tym od MOD-1-29 GRF czasem działania, Jest to główna różnica między tymi dwoma peptydami.

CJC-1295 DAC ma przedłużony czas działania, okres półtrwania w organizmie to około 8 godzin .A więc iniekcje możemy wykonywać tylko raz dziennie (najlepiej przed śniadaniem). T

W badaniach na skutki uboczne nie stwierdzono szkodzenia, natomiast sam peptyd przyczynia się do utraty tkanki tłuszczowej i wzmocnienia mięśni, Zakup CJC-1295 DAC może zainteresować osoby, które chcą rzadko wykonywać zastrzyki. Przy stałym poziomie dawki iniekcji, i regularności , daje to nam optymalny efekt. Jego zastosowanie w połączeniu z GHRP daje bardzo dobre rezultaty.TB500

Peptyd TB-500 znany jest również jako Tymozyn Beta 4 składa się z 43 aminokwasów.

TB-500 tak będziemy pisać o nim w skrócie, fragment TB-4 jest naturalnie występującym hormonem, którego nazwę posiada choć nie są one identyczne.

Można go polecić w przypadku poważnych kontuzji kiedy mamy mocne urazy, dzięki niemu szybciej wrócimy do aktywności fizycznej ,w wyniku badań laboratoryjnych zaobserwowano że jest idealny w leczeniu przewlekłych urazów, TB-500 jest szczególnie przydatny na różnego rodzaju zapalenia ścięgien, mięśni. TB-500 ułatwia regenerację mięśni poprzez działania na angiogenezę, czyli wytwarza i regeneruje naczynia krwionośne (unaczynienie).

W przypadku urazów mięśni, co prowadzi do utraty elastyczności, TB-500 ma właściwości anaboliczne co wymusza wzrost elastyczności mięśni jak i ich poprawę.

Ze względu na swoje właściwości regeneracyjne TB-500 jest szeroko stosowane w dopingu na całym świecie.

Dawkowanie tego peptydu to raz dziennie, po treningu lub przed snem.Melanotan II

Melanotan II to szczególny peptyd, ponieważ jest produktem syntetycznym specyficznym dla opalania skóry, jak i podniesienia libido. Jest to hormon peptydowy naturalnie występujący w naszym organizmie i stymuluje Melanogenezy, co więcej, ma też pewien wpływ na metabolizm lipidów, apetyt i podniesienie popędu seksualnego.

Według testów jakie wykonano na Melatonan 2 stymuluje on naturalny mechanizm opalania, dzięki czemu otrzymujemy jasnobrązowy kolor skóry , bez zbędnego długiego przesiadywania na słońcu i wystawiania się na niekorzystne dla zdrowia promienie UV. Należy jednak uważać, aby nie nadużywać tego środka bo możemy nie poznać się w lustrze.

Zastrzyki tak jak większość peptydów powinny być robione 2 razy dziennie , rano i wieczorem.

Pozytywne jest to, że efekty Melatonan 2 są długotrwałe , i mogą trwać nawet do roku.PEG-MGF

PEG-MGF jest formą IGF-1,który jest hormonem peptydowym, który prowadzi do tworzenia nowych komórek mięśniowych i stymuluje wzrost mięśni, Łącząc się z glikolem polietylenowym (PEG), zachodzi tzw. "pegylacja" co pozwala nam zwiększyć okres półtrwania aktywnej obecności FGM z 30 minut do kilku dni.

MGF jest peptydem który pomoże nam naprawić uszkodzone mięśnie, i wytwarzać nowe włukna mięśniowe. Jest bardzo mocnym peptydem , dlatego jeżeli chodzi o jego dawkowanie wystarczy brać go raz dziennie po treningu lub przed snem.


Bardziej szczegółowe informacje na temat peptydów znajdą państwo pod każdym z naszych produktów klikając "więcej" i na naszym facebooku , zapraszamy do zakupów.