• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKT

  • E-mail: euro-peptydy@tutanota.com


ZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 114 )

Wpis dodał andrew
andrew
Wysyłka szybko ,na odpowiedz na maila trzeba troszkę poczekać czasami.Wszystko doszło co zamówi ...
16-08-2018
Wpis dodał Daniel
Daniel
Kupiłem i rozrobilem tb500 2ml czy ja mam całe to przyjąć na raz ?
29-06-2018
Wpis dodał Andrzejr
Andrzejr
Jak z dostępnością neuroprzekaźników ?
22-06-2018
Ipamorelin Zobacz większe

Ipamorelin 5mg-120zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Polipeptyd Ipamorelin jest pentipeptydem, co znaczy, że jego struktura składa się z pięciu aminokwasów. Zawiera on masę cząsteczkową 711.85296, a jego wzór sumaryczny jest C38H49N9O5. Czasem można przeczytać o jego alternatywnych nazwach takich jak: Ipamorelin octan, IPAM i NNC-26-0161. Ipamorelin stymuluje wydzielanie pewnych receptorów które mają zdolność do wiązania pewnych receptorów komórki i wywołuje odpowiedź komórkową.

Według badań naukowych, który zostały przeprowadzone na badanych zwierzętach, stwierdzono że główną funkcją Ipamorelinu jest pobudzenie do stymulacji przysadki mózgowej. Jest ona wielkości grochu , a znajduje się w dolnej części podwzgórza u podstawy mózgu, i jest odpowiedzialna za regulację i sterowanie wieloma funkcjami, które są związane z układem hormonalnym. Niektóre z tych funkcji należą:

    Wzrost
    Funkcjonalność tarczycy
    Regulacja temperatury
    Regulacja ciśnienia krwi
    Funkcjonalność narządów płciowych
    Przeciwbólowe

Ponadto, badania naukowe wykazały że Ipamorelin działa na wiązania głównych punktów kontrolnych żołądka, stymuluje wzrost ruchliwości żołądka. Z powodu tej funkcjonalności, stwierdzono, że obecność peptydu nie powoduje podniesienia się poziomu głodu u badanych zwierząt; ta cecha nie występuje w stosunku do niektórych peptydów z rodziny GHRP, które mają podobne funkcjonalności jak Ipamorelin . Ipamorelin umożliwia stymulowanie produkcji ekspresji w gruczole przysadki. W tym samym czasie, obecność peptydu hamuje wytwarzanie wydzieliny zwanej somatostatyną. W istocie, peptyd ten jest przede wszystkim odpowiedzialny za hamowanie produkcji wydzieliny wzrostu. Ponadto, zostało ustalone, że Ipamorelin ma zdolność do stymulowania wytwarzanie IGF-1, insulinopodobny czynnik wzrostu .Ten konkretny hormon, który wydzielany jest przez wątrobę, wykazano, że jest wysoce anaboliczne w naturze. Oznacza to, jego obecność odgrywa kluczową rolę w ogólnym wzroście i naprawie tkanki mięśniowo-szkieletowej.

Ponadto, badania naukowe na zwierzętach wykazały również, że Ipamorelin nie znacznie zwiększa poziom produkcji kortyzolu. Jest to hormon znaleźć odpowiedzialny za zwiększenie poziomu cukru we krwi za pomocą procesie glukoneogenezy. To również nie znacznie zwiększa produkcję prolaktyny; hormon, który odgrywa kluczową rolę w regulacji układu odpornościowego w obrębie badanego osobnika, przede wszystkim odnosi się ona do laktacji u samic badanych zwierząt.


Obszerne badania, które przeprowadzono na badanych zwierzętach wykazało szereg korzyści, związane z obecnością Ipamorelin. Niektóre z tych korzyści teoretyczne obejmują odmłodzenie i wzmocnienie stawów, wzmocnienie tkanki łącznej, impuls w spalaniu tkanki tłuszczowe, poprawę koloru skóry i wzmocnienie masy kostnej. Tego rodzaju teoretycznie pozytywne korzyści doprowadziły w niektórych badaniach naukowych ustaliły, że ​​peptyd może odegrać zasadniczą rolę w spowolnieniu procesu starzenia.

Z drugiej strony, badania naukowe wykazały potencjalnie negatywne skutki uboczne w odniesieniu do obecności Ipamorelinu. Te działania niepożądane w naszym organizmie uważane są za łagodne. Mimo to, jak stwierdzono, obecność tych negatywnych działań ubocznych wydaje się być minimalna, zwłaszcza w odniesieniu do liczby korzyści teoretycznych, które są związane z obecnością peptydu. Ponadto, zostało ustalone, że lista negatywnych skutków ubocznych jest znacznie krótsza niż lista dodatnich skutków.

Ipamorelin pobudza Mózg i hormony do działania, daje Kopa wspomaga nabijanie Masy, reguluje temperaturę ciała, wspomaga aktywność fizyczną a również stosunek płciowy, działa przeciwbólowo. Zawiera sporo damskich zwierzęcych hormonów - działają jako wspomagacz pracy cukrów w organizmie, pobudzają mózg do pracy, spalanie tłuszczu, zahamowanie procesów starzenia skóry.

Jednak trzeba uważać na efekty uboczne , dlatego polecamy rozsądne dawkowanie .Wysoce prawdopodobne są silne bóle głowy,a przy wysokim dawkowaniu peptydu występują migreny , wymioty,światłowstręt.

29 innych produktów w tej samej kategorii: