• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKT

  • Gadu-Gadu: 57570098
  • Skype: euro.pharmacies
  • E-mail: euro-peptydy@tutanota.com


ZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 106 )

Wpis dodał Slawomir
Slawomir
Witam! <br/>Mam pytanie czy po tym Eurotropinie można urosnąć? Chodzi mi o wysokość. I czy wysy ...
07-02-2018
Wpis dodał Azazel
Azazel
Jest MOC, do tego dobra cena i szybka wysyłka, czego można chcieć więcej? Jesteście lepsi niż ...
07-01-2018
Wpis dodał Adrian
Adrian
Witam jestem zainteresowany zakupami proszę o kontakt@
04-01-2018
Hexarelin Zobacz większe

Hexarelin 2mg-80zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Heksarelina jest stymulatorem wydzielania peptydu, który jest uważany za heksapeptyd. Oznacza to że jego struktura składa się z łańcucha sześciu aminokwasów. Ma on masę cząsteczkową 1024.2, a jej struktura cząsteczkowa jest C50H69N15O9. Jest znany pod nazwą Hex.

Hexarelina i mózg:

Według badań naukowych, które opierają się na badaniach na zwierzętach, heksarelina działa w połączeniu z dwoma głównymi częściami mózgu. Pierwszy segment mózgu to przysadka mózgowa.Ten wielkości ziarnka grochu dławik, który znajduje się w dolnej części podwzgórza u podstawy mózgu jest odpowiedzialny za ogólną regulację i kontrolę procesów systemowych endokrynologicznych, ze wzrostu i metabolizmu do uśmierzania bólu i regulacji temperatury.Drugi segment mózgu to podwzgórza. Ta część mózgu służy do połączenia układu hormonalnego z układem nerwowym przez przysadkę mózgową.

Heksarelina i wątroba

Co więcej, ustalono, że obecność heksareliny dostarcza wsparcia w wydzielaniu białka w wątrobie na bazie znanej jako IGF-1.Wykazano również z insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 lub somatomedyny C peptyd odgrywa istotną rolę w rozwoju i naprawie mięśni oraz tkanki badanych zwierząt.

Nieznane mechanizmy operacyjne

Heksarelina działa w połączeniu z przysadką mózgową, podwzgórzem i wątrobą, jednak zależności te należy określić pytaniem? Jak dokładnie peptyd może wnikać w taką współpracę.Jednak przez tą niewiadomą na podstawie badań prowadzonych na zwierzętach wyprowadzono kilka hipotetycznych korzyści w odniesieniu do sposobu, w jaki peptyd może działać. Ustalono, że obecność heksareliny teoretycznie sprzyja wytwarzaniu następujących procesów:

Ulepszony poziom przyrostu siły mięśniowej

     Przyspieszone tempo utraty tłuszczu

     Umocnienie tkanki łącznej

     Gęstość mineralna kości

     Lepsza elastyczność

     Podwyższonym poziom mitozy i mejozy

Co więcej, badania ustaliły, że jego obecność może trwać przez długi okres czasu, przede wszystkim dlatego, że uważa się, że sam peptyd może działać przez długi okres czasu.

Heksarelina i serce

Jednym z kluczowych powodów do badań powiązań między Heksareliną a sercem, które zostały oparte na badanych zwierzętach odnosi się do korelacji, który wydaje się istnieć między heksarelina i sercem. Badania sugerują, że są to bardzo dobre właściwości, które mogą zawierać pewne efekty ochronne cardio.

Impulsem do tego badania zostały laboratoryjne szczury z niedoborem hormonu wzrostu. Jeśli peptyd może być stosowany do zmniejszenia ryzyka wystąpienia zaburzeń sercowych; stan, który jest znany jako efekt uboczny niektórych niedoborów hormonu wzrostu.Doprowadziło to do myślenia, że peptyd może odegrać istotną rolę w kwestii opieki profilaktycznej dla hormonu wzrostu, które dotyczą również problemów sercowo-naczyniowych.

Peptyd jest przeznaczony wyłącznie do zastosowania w badaniach naukowych. W związku z tym, wszelkie wnioski i obserwacje, które odnoszą się do heksareliny czy korzyści teoretyczne, powinny być zawarte tylko w ścisłe badanym i kontrolowanym środowisku, takim jak medyczne ośrodki badawcze lub laboratorium.

25 innych produktów w tej samej kategorii: