• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKT

  • E-mail: euro-peptydy@tutanota.com


ZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 114 )

Wpis dodał andrew
andrew
Wysyłka szybko ,na odpowiedz na maila trzeba troszkę poczekać czasami.Wszystko doszło co zamówi ...
16-08-2018
Wpis dodał Daniel
Daniel
Kupiłem i rozrobilem tb500 2ml czy ja mam całe to przyjąć na raz ?
29-06-2018
Wpis dodał Andrzejr
Andrzejr
Jak z dostępnością neuroprzekaźników ?
22-06-2018
GHRP-2 Zobacz większe

GHRP-2 5mg-80zł

Nowy produkt

Więcej informacji

GHRP-2, również znany jako GHRP albo KP-102, jest to peptyd, którego struktura zawiera z pół tuzina aminokwasów. Ma masę cząsteczkową z 817.9, i jego wzór sumaryczny jest C45H55N9O6.

Zgodnie z informacjami wynikającymi z testów na zwierzętach, GHRP - 2 jego główną funkcją jest pobudzić naturalne wydzieliny, które są odpowiedzialne za wzrost. To wpływa częściowo na umiejętności peptydu pobudzenia przysadki mózgowej; gruczoł o wielkości grochu, przy podstawie mózgu jest odpowiedzialny za rozporządzenia kilkoma wewnątrzwydzielniczymi-powiązanymi funkcjami, w tym:

Wzrost

Ulga w bólu

Regulacja ciśnienia krwi

Regulacja temperatury

Regulacja wody w ciele

Konkretnie, peptyd jest w stanie wspierać wzrost wydzieliny z somatotropowych komórek, które odnoszą się przede wszystkim do wzrostu.To z kolei pozwala, aby doszło do nasilenia syntezy białek. Zwiększyło to proces oraz dodatkowo wzmocniło przez zdolność peptydów do blokowania produkcji somatostatyny; peptyd jest odpowiedzialny za regulację układu hormonalnego i wpływa na neurotransmisję proliferację komórek poprzez interakcję z receptorami sprzężonymi z białkiem G. Dalsze badania wykazały również, że GHRP - 2 może wspierać wzrost wytwarzania IGF - 1, znany również jako somatomedyna C tego białka, który jest wytwarzany w wątrobie u pacjentów ( z badań na zwierzętach ), to wydzielina endokrynologiczna, które ma zasadnicze zadanie naprawy i wzrostu mięśni oraz tkanek.Dodatkowo, peptyd zwiększa poziom napływu jonów wapnia; stymuluje proces, odpowiedzialny za wytwarzanie wydzieliny związanej ze wzrostem.

GHRP - 2 i apetyt

Badania naukowe na zwyierzętach wykazały że GHRP - 2 może wieć duży wpływ na aptety.

Powodem tego jest to,że przede wszystkim GHRP - 2 ma zdolność do stymulowania wytwarzanie greliny. Ten samoregulujący 28 aminokwasów peptyd znajduje się w żołądku, chociaż może być również wydzielany przez komórki znajdujące się w trzustce. Celem greliny jest stymulowanie uczucia głodu badanych zwierząt. GHRP - 2 powoduje wzrost wytwarzania greliny. Dodatkowo GHRP - 2 zwiększa funkcjonalność podwzgórza mózgowego; część mózgu, która służy jako odnośnik do hormonalnego i nerwowego układu. Badania na zwierzętach wykazały, że ten impuls w funkcji odgrywa również ważną rolę we wzroście apetytu.Ostatecznie, cały ten proces zapewnia podwyższony poziom homeostazy.

GHRP - 2 korzyści i skutki uboczne

Badania wykazały że GHRP 2 niektóre z korzyści to: bardziej efektywne środki wzrostu masy mięśniowej; zwiększenie zdolności do naprawy tkanek; Podwyższone środki rozpadu tłuszczu ciała; obniżenie poziomu cholesterolu we krwi; wzmocnione działanie przeciwzapalne; poprawa gęstości kości; oraz zwiększona obrona wątroby.

Z drugiej strony jest również kilka negatywnych skutków ubocznych GHRP - 2. Zwiększenie zatrzymywania wody; zwiększone wystąpienie zmęczenia; rozwój objawów szczelności i / lub cieśni nadgarstka; mrowienie i drętwienie kończyn; i zmniejszenie wrażliwości na insulinę. Badania wykazały że z tego typu skutkami ubocznymi nie zanotowano u innych peptydów z podobną specyfikacją.

29 innych produktów w tej samej kategorii: