• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKT

  • Gadu-Gadu: 57570098
  • Skype: euro.pharmacies
  • E-mail: [email protected]


ZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 88 )

Wpis dodał ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
TYLKO W MAJU PROMOCJA NA PEPTYD GHRP 2 1szt 60 zł , 5 szt 280 zł , 10 szt 500 zł
29-04-2017
Wpis dodał Tomasz
Tomasz
Witam. Jesli bede 2 razy w tygodniu bral tylko CJC-1295 with DAC to moge sie spodziewac zadowalajacy ...
03-04-2017
Wpis dodał Zuza
Zuza
Witam , prosze dawajcie 2ml wody do peptydów bo np rozrabiajac w 1ml melanotan ciezko wyliczyc dokl ...
22-03-2017
CJC-1295 with DAC Zobacz większe

CJC-1295 with DAC 2mg-140zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Według badań naukowych, które opierają się na badanych zwierzętach, zostało ustalone, że CJC 1295 z DAC ma nieodłączne funkcje zależne od jego interakcji z dwoma szczególnymi składnikami, które znajdują się w obrębie ciała testowego zwierzęcia:

GHRH 1-29 - Łańcuch peptydowy jest odpowiedzialny za regulację aktywności osi hormonu wzrostu w przypadku badanego zwierzęcia. Jej uwalnianie jest częścią procesu zwanego ujemnym sprzężeniem zwrotnym.

DPP-IV - inaczej amino dipeptydylowy peptydaz IV, to antygenowy enzym, jest głównie związany z procesami związanymi z regulacji układu odpornościowego, programowanej śmierci komórkowej i przekazywania sygnałów. Jego procesy powodują że GHRH 1-29 doświadczcza szybkiego czasu półtrwania, który trwa do siedmiu minut.

Tetra peptyd CJC 1.295 z przetwornika ma wzór cząsteczkowy C152H252N44O42 i masę cząsteczkową 3368.7. Jego integralność struktury składa się z 30 aminokwasów. Jego ogólna funkcja została oznaczona na podstawie jej zdolności do Bioconjugate(?) z kulistych albuminy surowicy białka, co z kolei prowadzi do zaawansowanym homeostazy w przypadku obiektu badanego zwierzęcia.

Dodatkowo, badania naukowe na podstawie badanych zwierząt wykazały, że CJC 1295 z funkcją DAC pozwala na blokowanie utleniania metioniny. Ważne jest, aby to zauważyć, ponieważ proces ten jest uważany za kluczowy czynnik przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia u badanych zwierząt.

CJC 1295 z DAC i podwyższone procesy:

Ponieważ wykazano, że CJC 1295 z DAC ma zdolność do rozszerzenia stabilności i okresu półtrwania GHRH 1-29 i blokuje produkcję DPP-IV, badania naukowe, które zostały przeprowadzone na zwierztach stwierdzają, że jego obecność może być przedmiotem badań u podstaw podwyższonych procesów których można doświadczyć.

Największym z nich jest proces wiązania do ogólnej elewacji w syntezie białkowej. Ponieważ CJC 1295 z DAC zasadniczo powoduje zwiekszenie pojemność funkcji komórkowych dla zwierzęcego testu, osi hormonu wzrostu, to spowodowało, że mógł przetworzyć znaczniejszą ilość białek przez dłuższy okres czasu. Uważa się, że ten poszerzony proces jest istotnym składnikiem który pozawala utrzymać wysoki stan homeostazy. Najbardziej korzystne aspekty, które zostały zbudowane przez naukowe testy na zwierzętach są z tego obejmującego całość procesu.

Na przykład, ten wzrost syntezy białkowej pozwolił na podstawie zwierzęcych testów decydować, że to może zwiększać współczynnik, przy którym tkanka mięśniowa może rosnąć.

Uważała się, że dodatkowy poziom syntezy białkowej gra kluczową rolę w zwiększaniu gęstości kości. Zwłaszcza, że badania na zwierzętach zauważyły, że wzrost może powodować substancja mineralna kości w skali centymetru kwadratowego do wzrostu. To wtedy kościom bydlęcym pozwoliło być silniejszym i mniej podatnym na przerwy, pęknięcia i inne urazy.

Wzrost również został wykazany jako potencjalny czynnik kluczowej roli w obniżeniu tkanki tłuszczowej; Ogólna mechanika CJC 1295 z DAC została stwożona by promować rozkład tłuszczów; proces, w którym lipidy, ostatecznie zakładają tkankę tłuszczową są wyłamane (?). To przyspieszone pogorszenie się stanu lipidów z kolei umożliwia słabnięcie poziomu tkanki tłuszczowej.

Również zauważono , że wzmożona synteza białkowa może prowadzić do zwiększonej liczby "kamiennego" snu. Jako taki wzrost syntezy białkowej może powodować podniosłą ilość kamiennego snu to traktowana jest ona jako taki sposób rekompensaty.

Jakiekolwiek obserwacje w związku z CJC 1295 z DAC powinny być wyłącznie wytworem nauki przeprowadzonej w środowisku laboratoryjnym.

25 innych produktów w tej samej kategorii: