• Go hard,no excuses

Przydatne informacje
KONTAKT

  • E-mail: euro-peptydy@tutanota.com


ZAPRZYJAŹNIONA STRONAKsięga gości ( 114 )

Wpis dodał andrew
andrew
Wysyłka szybko ,na odpowiedz na maila trzeba troszkę poczekać czasami.Wszystko doszło co zamówi ...
16-08-2018
Wpis dodał Daniel
Daniel
Kupiłem i rozrobilem tb500 2ml czy ja mam całe to przyjąć na raz ?
29-06-2018
Wpis dodał Andrzejr
Andrzejr
Jak z dostępnością neuroprzekaźników ?
22-06-2018
Meldonium ( Mildronate) 500mg/cap 60 caps -220 zł Zobacz większe

Meldonium ( Mildronate) 500mg/cap 60 caps -170zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Meldonium (Mildronate)- 500mg/cap 60 capsDostawca: Grindex
Nazwa chemiczna: Mildronate
Dostępny w: kasułka 500mg
Dawkowanie: 500-1500 mg / dzień
Aktywny czas: 6-8 godzinMeldonium zaleca się przyjmować w dawkach nie większych niż 1g ( 2 kapsułki) dwa razy dziennie przed treningiem. Jeżlei chodzi o dawkwoanie to stopniowo wchodzimy na dawkę docelową, zaczyanmy od małej dawki by sprawdzić czy nasz organizm toleruje lek . Cykl powinien trwać około 6 tygodni, choć sportowcy zawodowi przyznają, że biorą Meldonium znacznie dłużej , poniżej przedstawimy przykładowe terapie wykorzystywane w medycynie . Nasza witryna , jak i eksperci , nie polecają brać meldonium na własną rękę, zachęcamy by najpierw skonsultować chęć zażywania tego leku ze swoim lekarzem prowadzącym. Maksymalne stężenie w osoczu Meldonium obserwuje się 2 h po spożyciu.

Co do skutków ubocznych jest to lek stosunkowo bezpieczny , pamiętajmy o bezpiecznym dawkowaniu

CO TO JEST ?

MILDRONATE znany również jako Meldonium ( THP, MET-88, Mildronats, Quaterine) – jest to lek przeciw niedokrwieniu opracowany w celu leczenia niedokrwienia serca jak i konsekwencjiz tym związanych. Meldonium jest popularnym lekiem stosowanym w takiej dziedzienie medycyny jak neurologia, kolejne zastosowanie znalazło również w leczeniu zaburzeń krążenia mózgu. Mildronat ma korzystny wpływ na zaburzenia krążenia mózgowego i funkcje ośrodkowego układu nerwowego. Lek ten jest przepisywany pacjentom z obniżoną wydajnością pracy mózgu , eliminuje on dysfunkcje motoryczne, zmniejsza osłabienie, zawroty głowy i mdłości. Lek poprawia także umiejętności uczenia się oraz pamięć.

ZASTOSOWANIA
Poprawia dostarczanie tlenu do komórek
Doskonały dla sportowców, aby poprawić wytrzymałość
Chroni komórki przed zatruciem
Poprawia poziomy energii i przyspiesza fizyczne odtwarzanie
Leczenie przewlekłej niewydolności serca i udarów mózgowych
Syndrom abstynencji

GWARANCJA

Meldonium sprzedawane na stronie euro-sterydy.pl i euro-peptydy.pl to w 100% oryginalny produkt , łotewskiego producenta JSC Grindeks.

KRÓTKI OPIS
Mildronat jest strukturalnym analogiem gamma-butyrobetainy. Działanie leku polega na tym że zapobiega akumulacji Acylo-CoA i acylokarnityny, metabolitów długołańcuchowych kwasów tłuszczowych w komórkach, w tkankach niedokrwiennych i blokowaniu tego wysoce tlenochłonnego procesu. Aktywacja syntezy gamma-butyrobetainy, w wyniku zmniejszonego stężenia karnityny, zapewnia efekt rozszerzenia naczyń krwionośnych. Kolejną zaletą Meldonium jest to że poprawia mózgowy przepływ krwi w obszarze gdzie mogą wystapić niedokrwienia, przywracając w ten sposób dystrybucję przepływu krwi na korzyść strefy niedokrwiennej.


DAWKOWANIE:

Mildronate produkowane jest w kapsułkach.
Dawkowanie w leczeniu ramach terapii skojarzonej: 500-1000 mg raz dziennie (lub podzielonena dawkę dzienną - 2 razy na dobę). Okres terapii wynosi 4-6 tygodni.
Przewlekłe zaburzenia krążenia mózgowego: 500 mg raz na dobę. Okres terapii wynosi 4-6 tygodni.
Stres intelektualny i fizyczny: 250 mg cztery razy dziennie. Okres terapii wynosi 10-14 dni.
Sportowcy: 500-1000 mg dwa razy dziennie przed treningiem. Czas trwania leczenia w okresie przygotowawczym wynosi 2-3 tygodnie, w okresie zawodów 10-14 dni.
W leczeniu przewlekłego alkoholizmu: 500 mg cztery razy dziennie. Okres terapii wynosi 7-10 dni.

6 innych produktów w tej samej kategorii: